Citroen C3 WRC Abu Dhabi 2017 távirányítós autó 1/28 - Mondo Motors

Elérhetőség: ✅ Külső raktáron (+1 munkanap)
Menny.:db

Leírás

Hivatalos magyarországi forgalmazótól.

Leírás:
A Citroen C3 WRC Abu Dhabi egy elképesztően sikeres Rally autó lett, hiszen számtalan győzelem és dobogós helyezést tudott felmutatni olyan neves versenyzőkkel, mint Stéphane Lefebvre, Kris Meeke és Craig Breen.
Az aránylag kis autó természetesen minden eleme versenyzésre lett tervezve, így sokkal erősebb futóműveket és motort kapott.
Ha te is ki akarod próbálni, hogy milyen elképesztően gyors az a kis kocsi, akkor ezzel a távirányítós autóval megteheted, hiszen ennek is a sebessége eléri a 8 km/h-t.
Próbáld ki ezt a vagány kisautót a saját szobádban vagy akár kint a szabadban.
A Mondo 1/28-es rendkívül részletgazdagon kidolgozott távirányítós modellje lehetőséget ad rá, hogy kipróbálhasd magad, hogy milyen sofőr válna belőled.