A weboldalunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További info: itt
Termékek Menü

Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 3m

Ár:
5.690 Ft
SZEREZHETŐ HŰSÉGPONTOK: 114
Cikkszám: 239077
Elérhetőség: ✅ Külső raktáron (+1 munkanap)
Márka: Delock
Mennyiség:db

Leírás

Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 3m
Hivatalos magyarországi forgalmazótól.

Leírás:
Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között.

Műszaki adatok
Csatlakozások: LC duplex > LC duplex
Multimód OM4 kábel
Optikai szál: 50/125um
Kerámia érvégek, por elleni védelemmel
LSOH kábel
Szín: lila
Kábelhossz: kb.3m

Rendszerkövetelmények
Szabad LC duplex csatlakozás

A csomag tartalma
1 db optikai kábel

Paraméterek:

Garancia: 10.000 Ft - 100.000 Ft ár között 1 év, 100.000 Ft - 250.000 Ft ár között 2 év, 250.000 Ft ár fölött 3 év jótállás
EAN: 4043619846429
Gyártói cikkszám: 84642

Akiket érdekelt a termék, ezeket is megnézték: